Chodzenie na zwolnienia lekarskie przez choroby jest poważnym problemem zarówno dla samych firm, jak również naszego ZUSU. Przebywając na zwolnieniu taki pracownik nie będzie wykonywać swoich obowiązków zawodowych, lecz też należy mu się za czas choroby wynagrodzenie w odpowiedniej wysokości. Do wyznaczonej ilości dni płaci je firma, a następnie taki obowiązek powinien przejść do ZUSU. […]