Ciekawa symulacja na szkolenia biznesowe – kurs trenerski

Informujemy Państwa, iż w naszym katalogu gier dla branży małych firm rodzinnych, podmiotów niedochodowych i jednostek samorządowych od przyszłego miesiąca promujemy grę biznesową: Wieloosobowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w Pościgi taksówkami (Wstępna nazwa tej symulacji jest dopiero tymczasowy – niemniej wyraża fabułę zadania.)
Tą grę realizujemy na treningach z rozwoju menedżerskiego, z zarządzania czasem a także na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Dominujące jej użytkowanie to Gry Menedżerskie .

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Problematyka zabawy: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Australia
Czas prowadzenia jednej sesji: godzina
Liczba uczestników: minimum 5, do 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: zestaw do gry w unihokeja – sztuk siedem, szczypce do rur – sztuk dziewięć, myszka- sztuk osiem, trochę kalafioru, paczka koralowych karteczek, linka do bielizny

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Drukarnia MAJORCZYK Spółka Jawna, Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „Rawag” spółka z oo, ,,PROFESJONAL’’ Prywatny Gabinet Lekarski , Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe – Marek Drobnikowski, Gembiak –Mikstacki Spółka Jawna, MM Projekt sp. z o.o., KOMAT Mieczysław Kozłowski, Miasto Kalisz, Gmina Gostyń, Powiat kolski, Powiat Średzki, Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, Fundacja „Dar Serca”, Fundacja Necesitas , Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy EURO 6, Stowarzyszeni Młodego Społeczeństwa Obywatelskiego, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenie Promocji Zdrowia Ochota , Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Upośledzonych Umysłowo „Wiara i Nadzieja”, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Gra była także organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Historia sztuki”

BIBLIOTECZKA:
Trenerem zainteresowanym tym narzędziem proponujemy opisane poniżej opracowania:

 • Innowacje. Następny krok-Erik A. Roth, Scott D. Anthony, Clayton M.
 • Potęga pieniądza. Finansowa historia świata-Niall Ferguson
 • Czas na atak-Kim Kiyosaki
 • Wiedza i bogactwo narodów-David Warsh
 • Biurowa rewolucja czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań-Al Pittampalli
 • Kto zabiera twoje pieniądze-Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
 • Współczesne systemy zarządzania. Jakość, bezpieczeństwo, ryzyko-Marek Bugdol, Piotr Jedynak

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Węgliniec, pałac Mercure Grand Hotel, ulica Dąbrowskiego Jarosława 3b
  Cena spotkania: 2700 zł brutto. Oferujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – dwanaście wpłat.
  W cenie programu znajduje się obiad. Przystawka: szparagi w szynce. Zupa: Stroganoff drobiowy z grzybami i papryką podany z pieczywem własnego wypieku. Drugie danie: Filet z kurczaka w sosie musztardowym, ziemniaki z koprem i masłem, wybór surówek. Deser: Sernik po wiedeńsku. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.